Çekmeköy Branda - Tente - Tenteci

Çekmeköy Branda - Tente - Tenteci

22-08-2023, 10:43

Branda, su ve ışık geçirmeyen kumaştan üretilen malzemelerdir. Bu tür malzemeler mevsime göre sudan ve güneş ışığından koruyan ürünlerdir. Bahçe, havuz, kafe gibi mekanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Bu tür su ve ışık geçirmeyen kumaşlardan üretilen ve mevsime göre mekanlarda kullanılan malzemelerin genel adı brandadır. Çay bahçeleri, bahçeler, plajlar gibi yağmurdan ve güneşten korunma gerektiren yerlerde kullanımı genellikle kolaydır ve tekne, araç gibi birçok farklı yerde kullanılabilir. Güneş ışınlarının ve yağmurun her türlü etkisinden kurtulmak için tercih edilecek her alan için uygundur. Birçok ürün branda ile yapılır. Branda ile yapılan ürünlerin başında tenteler gelmektedir. Belirli bir alanı veya nesneyi güneş ışınlarından korumak için kullanılabilir. Su geçirmez kumaş türü olduğu için yağmurdan korumak için kullanılır.

Üzerine folyo yapıştırılabilen mürekkepli bir baskı tekniği olan dijital baskı ile üretilen plastik malzemelerdir. Kış hava koşullarına dayanabilmesi için kullanılan polyester kumaş oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Her mevsim koruyucu etkisi vardır. Bu sayede kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çeşitli mekanlarda ve açık alanlarda kullanılabilen branda birçok ürün çeşidi ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Farklı tasarımları ile memnuniyet kazanır.

Şeffaf brandadan, kamyon ve tırları koruyan brandalara kadar farklı alanlarda kullanılan çeşitli brandalar bulunmaktadır. Branda linolyum türü olarak üretilir, su geçirmez, kalın kumaştır ve kullanım alanlarına göre değişen özellikler içerir. Alanında uzman kadroya sahip üreticiler tarafından üretilen branda, uzun süre kullanım imkanına sahiptir. Her geçen gün kendini artıran ve yenileyen branda sektöründe fiyatlandırma kullanılan ürüne göre değişmektedir.

Branda çeşitleri açısından kullanıcılara çok çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Bu durumda tercih edilen ürüne ve dayanıklılığa göre fiyatlandırma değişebilir. Tenteyi herhangi bir eşyayı veya aracı örtmek, kamp yaparken yağmur geçirmez örtü olarak kullanmak ve çalışma alanlarında oluşabilecek hava hasarlarından korumak için kullanmak mümkündür. Ayrıca, vagonlar ve kamyonlar için kereste veya koruyucu astar depolamak için kullanılır. Ayrıca kırık bir camı veya hasarlı bir çatıyı kapatmak için acil durum ürünüdür. Yaprak veya süs gibi bahçe artıklarının taşınmasında da tercih edilir.

"Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen  Branda ve Tente Sistemleri Sektöründeki değişiklikleri yakından takip eden Branda Çadır ve Tente Sistemleri her türlü branda işleri yapmaktayız. Mafsallı tenteler, çift yönlü açılımlı tenteler, körüklü tente, klasik tente, sabit tente, kapı girişleri, motorlu tenteler, otomotik tenler , uzaktan kumandalı tenteler, ve tel çit brandaları şantiye çadırları, orjinal kamyonet brandası, kapaklı dijital baskılı körüklü amörtüsör, kapaklı tente, kamp çadıları, kamelya sistemleri, kışlık çay bahçeleri ve her ebatta şemsiyeler ve özel kapama sistemleri ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktayız.""Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."